109 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Піколінат хрому 200мкг (Chromium Picolinate) - це форма мінерального хрому, яка покращує метаболізм поживних речовин і призводить до зниження ваги.

Хром - мінерал, який існує в декількох формах. Безпечна форма, тривалентний хром, вважається одним з найважливіших мінералів, адже виконує ряд важливих функцій.Зокрема, частина молекули під назвою хромодулін - допомагає гормону інсулін здійснювати свої дії в організмі: переробляти жири, білки та вуглеводи.

Абсорбція хрому в кишечнику дуже низька, і лише менше 2,5% поглинутого мінералу всмоктується. Піколінат хрому - це альтернативна форма хрому, яка краще засвоюється.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати по одній таблетці щодня разом з їжею або склянкою води.

Склад

В складі однієї порції (1 таблетка):

200 мкг піколінату хрому (167% від добової норми)


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)