Ефірні олії

Особливу категорію рослинного походження займають ефірні олії. Відрізняються насиченим ароматом. Готовий продукт складається з різних органічних сполук, може включати більш ніж 500 компонентів. Отримують концентровані речовини з насіння деяких рослин, коренів дерев, квітів і плодів. Зазвичай застосовуються в парфумерії, фітотерапевтичних цілях, харчовій промисловості (натуральні ароматизатори), медицині.

Особливості ефірних олій

При кімнатній температурі вони швидко випаровуються, при цьому не залишають жирних плям на одязі. Зберігати такі продукти слід в темній скляній ємності, не допускаючи попадання сонячних променів. Можна тримати баночку з олією на полиці холодильника.

Сьогодні виробники пропонують великий асортимент ефірних олій:

  • базиліка;
  • з запахом бергамоту;
  • ванільні олії;
  • з жасмином;
  • цитрусові види;
  • грейпфрута.

Більшість ефірних олій мають протизапальну, антивірусну дію на організм. Деякі різновиди добре заспокоюють, знімають втому, безсоння. Придбати якісні рослинні олії різного спектру дії можна в нашому інтернет-магазині.

Корисне застосування

Регулярне використання ефірних олій сприяє зміцненню імунітету. Також вони блокують вплив шкідливих канцерогенів. Не можна не згадати про корисний масаж з їх використанням. Ефект помітний відразу після пари сеансів: поліпшується самопочуття, організм збагачується корисними речовинами, проникаючими через шкіру всередину.

Рекомендовані для дбайливого догляду за волоссям. Проникаючи в корені волосяного покриву, зміцнюють цибулини, надають локонам природної природності. Для більшої користі, можна комбінувати кілька їх видів.Олія солодкого мигдалю 100 мл Vivio

Олія солодкого мигдалю 100 мл Vivio

Виробник:Vivio
Країна походження:Бразилія
Арганова олія Vivio

Арганова олія Vivio

Виробник:Vivio
Країна походження:Марокко
Олія таману Vivio

Олія таману Vivio

Виробник:Vivio
Країна походження:Італія
Олія чайного дерева Vivio

Олія чайного дерева Vivio

Виробник:Vivio
Країна походження:Китай
Олія Орегано (есенція) Vivio

Олія Орегано (есенція) Vivio

Виробник:Vivio
Країна походження:Польща / Іспанія
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)