Хлорела - поживна скарбниця

Найцінніше джерело вітамінів, а також мікроелементів і амінокислот - хлорелла. Продукт стає незамінний в раціоні прихильників здорового харчування. Завдяки багатому вмісту біологічно активних речовин, хлорелла замінює м'ясо. Також в ній міститься багато йоду і хлорофілу.

Використання хлорели: кому корисний суперфуд

Властивості продукту роблять позитивний вплив на організм, також окремим категоріям людей допомагає поліпшити не тільки загальне самопочуття. Регулярний прийом хлорели насичує життєвою силою, зміцнює імунітет.

Цінність продукту:

  • нормалізує і відновлює мікрофлору кишечника;
  • будучи антиоксидантом, уповільнює старість шкіри;
  • сприяє стійкості до стресових ситуацій;
  • добре справляється з загоєнням ран;
  • допомагає в боротьбі із зайвими кілограмами.

Тим, хто займається спортом, вживання хлорели сприяє підвищенню навантажень під час тренувань. Підсилює витривалість і допомагає досягти спортивних результатів.

Вегетаріанці люблять цей суперфуд за його багатий склад, завдяки якому організм насичується амінокислотами і білками. За вмістом вітамінів раціон харчування стає більш збалансованим.

Вдала покупка

У продажу зустрічається хлорела в порошковому вигляді, є упаковки з гранулами, рідкі склади і капсули. Прихильники суперфуду вважають за краще купувати порошок, додаючи вранці в каші, смузі, йогурти. Вживання хлорели зі стравами зробить раціон більше корисним і смачним. Починати прийом суперфуду краще з малої порції, поступово збільшуючи кількість.Хлорелла порошок Vivio
Немає

Хлорелла порошок Vivio

Виробник:Vivio
Країна походження:Китай
Хлорелла в таблетках 250 г (1000 табл) Vivio
Немає

Хлорелла в таблетках 250 г (1000 табл) Vivio

Виробник:Vivio
Країна походження:Китай
Комплект - Спіруліна 1000 таблеток + Хлорелла 1000 таблеток Vivio
Немає
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)