Перуанська мака

Серед розмаїття суперфудів гідне місце займає перуанська мака. З кореня даної рослини отримують харчовий порошок, який відмінно тонізує організм і використовується для профілактики різних захворювань. В інтернет-магазині Mr.Vegan можна придбати перуанську маку, і оцінити користь даного продукту.

Що ж являє собою цей Суперфуд? За зовнішнім виглядом корінь схожий на звичайну ріпу блідо-жовтого відтінку. Виростає екзотична рослина в Перу і Болівії. Харчова цінність продукту пояснюється великим вмістом жирних кислот, вітамінів і мінералів.

Особливість перуанської маки

Даний Суперфуд має високу ефективність для всього організму. Багатий на залізо, порошок нормалізує серцево-судинну систему. Завдяки кальцію в складі, волосся і нігті завжди будуть виглядати здоровими. Екстракт корисний в профілактичних цілях при регулярному його прийомі:

  • стимулює життєву енергію - швидко відновлює сили, активізує роботу мозку, покращує концентрацію уваги;
  • сприяє обміну речовин, виводить шлаки, омолоджує організм;
  • покращує дітородну функцію, збільшуючи вироблення активних гормонів;
  • допомагає зняти запалення і болю - особливо мака допомагає жінкам в період критичних днів.

Тим, хто страждає мігренню, варто звернути увагу на цей Суперфуд. Він ефективний для усунення головного болю, стабілізує роботу кишечника. Крім того, знижує рівень холестерину в крові, нормалізує тиск.

Додаючи екстракт кореня маки в напої або вживаючи порошок в чистому вигляді, розведений з водою - відмінне рішення підвищити витривалість і життєву активність. Людям, які займаються фізичною і розумовою працею, цей продукт стане незамінний для поповнення енергії.Порошок Перуанська Мака Bio Planet

Порошок Перуанська Мака Bio Planet

Виробник:Bio Planet
Країна походження:Перу
Мака, Maca, Swanson, 500 мг, 60 капсул
Немає

Мака, Maca, Swanson, 500 мг, 60 капсул

Виробник:Swanson - США
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)