Лікувальні рослини

Виглядати завжди свіжо і молодо, бути здоровим і повним сил - до цього прагнуть мільйони людей. Більшість правильно харчується, додаючи в раціон корисні речовини і лікувальні рослини. Адже природні компоненти мають легкий заспокійливий ефект, деякі пригнічують почуття голоду. При цьому мають лікувальні властивості, які допомагають позбутися від різних хвороб.

Різноманітність популярних лікарських рослин

На основі природних рослин можна приготувати смачні і корисні чаї та відвари. Залежно від бажаного результату, кожен підбере для себе цікаві продукти.

Найбільш популярні натуральні супресанти для зменшення апетиту:

  • Лляне насіння - багатий вітамінний склад, вуглеводи, білки і органічні кислоти. При замочуванні виділяють достатню кількість слизу, яка обволікає стінки шлунка, що сприяє зниженню апетиту.
  • Корінь алтея - містить пектини, які покращують роботу кишечника.

Більшість лікарських рослин цієї групи допомагають підтримувати організм в хорошій формі, сприяють нормалізації роботи кишечника і шлунка. Використовуючи рослинні засоби, вони мають протизапальні, бронхолітичні властивості.

Схуднення з діуретиками

Проблема надмірної ваги обумовлена ​​затримкою рідини в організмі і збільшенням жирових відкладень. Добре зарекомендували себе з виведення зайвої рідини деякі види рослин:

  • Липа - сечогінний засіб, що сприяє виведенню токсинів і шлаків, запобігає утворенню холестерину в організмі.
  • Корінь лопуха - рослина має лікарські властивості завдяки вмісту інуліну, ненасичених жирних кислот.

Прийом настоїв з лікарських трав прискорює обмін речовин, пригнічує апетит. Також в раціон можна додавати траву деревію, аніс, кукурудзяні рильця, м'яту. Лікарські рослини допоможуть зняти головний біль, допоможуть зберегти молодість.Чай Чистек (Ладанник критський, цистус)
Хіт

Чай Чистек (Ладанник критський, цистус)

Виробник:MrVegan
Країна походження:Туреччина
Органічна морінга порошок Vivio
Немає

Органічна морінга порошок Vivio

Виробник:Vivio
Країна походження:Єгипет
Чай Чистек (Ладанник критський, цистус)  Vivio
Немає

Чай Чистек (Ладанник критський, цистус) Vivio

Виробник:Vivio
Країна походження:Туреччина
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)