Цукрозамінник Ксилітол (Ксиліт)

Ксилітол - це корисний для зубів цукрозамінник, що не підвищує рівень цукру в крові і не викликає гіперглікемію. Використовується в дієтичному, діабетичному та спортивному харчуванні.

Цукрозамінник Ксиліт для зниження ваги

Ні для кого не секрет, що кількість споживаного нами цукру прямо пов'язане з нашою вагою. Відповідно до проведених вченими досліджень, для того, щоб досягти відчутних результатів у схудненні, необхідно знизити кількість цукру в своєму раціоні. І навпаки, для того, щоб поправитись, слід вживати більше цукру. У наш час проблема надмірної ваги актуальна для великої кількості людей. Статистика свідчить, що кожна третя людина на Землі страждає від зайвої ваги. Саме тому в сучасному світі така велика увага приділяється цукрозамінникам. Попит на них зростає з кожним роком.

Що таке ксиліт?

Ксиліт міститься в невеликих кількостях у багатьох фруктах, овочах, ягодах і навіть грибах, корі деяких рослин, тому він вважається натуральним. У промислових умовах в процесі гідролізу ксиліт отримують з деревного цукру.

Калорійність ксиліту на 40% менше, ніж у глюкози, а по солодкості він нагадує сахарозу.

Зовні ксиліт нагадує дрібну сіль або цукор, його кристали не мають кольору, він добре розчиняється у воді і спиртових розчинах. За смаком ксиліт дуже схожий на цукор, він цілком складається з вуглеводів, а його калорійність близько 2,4 ккал на грам.

 

Ксиліт має низький глікемічний індекс, а значить підходить діабетикам і людям, що страждають від проблем, пов'язаних із зайвою вагою. При цьому він практично не має побічних ефектів і протипоказань.

Оскільки ксиліт - це рафінований підсолоджувач, він не містить вітамінів, мінералів і білків. У цьому сенсі він забезпечує вас тільки порожніми калоріями.

Ксиліт продається як в чистому вигляді, так і в якості одного зі складових безлічі солодких газованих напоїв, десертів, чаїв, жувальних гумок, зубних паст і ополіскувачів для рота. Також він входить до складу багатьох препаратів, створених для лікування захворювань вушної, ротової і носової порожнини.

Як приймати ксилітол?

Втім, незважаючи на позитивні властивості ксиліту, не варто ним зловживати. Очевидно, що передозування будь-яким, навіть самим корисним речовиною, може мати не найприємніші для організму наслідки. Тому краще не перевищувати рекомендовану добову дозу ксиліту, яка становить приблизно 12 г порошку. Справа в тому, що ксиліт має послаблюючий ефект, часом його навіть використовують для лікування і профілактики запорів.

Чим корисний ксиліт?

Ксиліт набагато менш калорійний, ніж цукор, до того ж, на відміну від цукру, він не містить неефективних вуглеводів. Саме тому заміна звичайного цукру ксилітом - відмінне рішення для людей, які прагнуть знизити свою вагу. Ксиліт відмінно підходить людям, що сидять на низькокалорійних і низьковуглеводних дієтах. Як і звичний нам цукор, ксиліт можна додавати в чай, каву, будь-які коктейлі та закуски. Використання ксиліту дозволяє істотно знизити калорійність споживаної їжі, без внесення кардинальних змін у свій звичний раціон. Найчастіше люди відмовляються від дієтичного харчування, вважаючи його неприйнятним для себе, лише через те, що категорично не можуть відмовитися від солодкого. Ксиліт ж дозволяє нам худнути, не перестаючи насолоджуватися улюбленим смаком солодкої кави або чудового сирного десерту.

Якщо ви перебуваєте в пошуках підходящого підсолоджувача, то ксилітол є відмінним вибором. Ми знаємо, що деякі підсолоджувачі можуть таїти в собі ризики для здоров'я, проте, згідно з дослідженнями вчених, ксиліт приносить користь здоров'ю. Він не підвищує рівень цукру та інсуліну в крові, корисний для зубів і знижує кількість шкідливих бактерій в ротовій порожнині. Якщо ви хочете знайти більш корисну альтернативу звичайному цукру, спробуйте ксилітол.Ксилітол (кукурудзяний цукор)
170 грн.

Ксилітол (кукурудзяний цукор)

Виробник:MrVegan
Країна походження:Китай
Ксилітол (березовий цукор)
205 грн.

Ксилітол (березовий цукор)

Виробник:MrVegan
Країна походження:Фінляндія
Ксилітол (березовий цукор) Vivio
Немає

Ксилітол (березовий цукор) Vivio

Виробник:Vivio
Країна походження:Фінляндія
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)