breadcrumbs_revolution_theme

НАШІ ГАРАНТІЇ:

Як і будь-який інший покупець, Ви напевно задумаетесь в надійності компанії, в якій хочете зробити покупку? Поспішаємо Вас запевнити, ми ніколи не обманюємо своїх клієнтів, навпаки прагнемо до довгострокового співробітництва, інакше просто немає сенсу займатися торгівлею.

Чеки не потрібні - повернемо гроші без чека.

  • Якщо дістався неякісний товар - поміняємо його або повернемо гроші.
  • Якщо товар не дійшов поштою - відправимо новий.
  • Якщо продавець переплутав товар, вирішимо проблему індивідуально.
  • За будь-яку помилку принесемо вибачення і дамо знижку.

Всього за рік  - ми зуміли себе зарекомендувати як відмінний магазин продуктів для здорового харчування. Погодьтеся, що вже досить великому магазину зовсім не вигідно обманювати своїх клієнтів, адже це вкрай негативно позначиться на його репутації.

Будемо раді за відгуки про товар  - ми напрацювали досить велику клієнтську базу, яка включає себе сотні щасливих покупців. Будь-який бажаючий може завжди прочитати наші відгуки на сторінках товарів. Ви і самі можете їх залишити, будемо раді зворотного зв'язку.

Однак, якщо Ви чимось не задоволені, не поспішайте псувати нам репутацію, завжди на зв'язку +38 (063) 529 48 42, немає проблеми, яку неможливо вирішити!

Правила повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині МістерВеган, регулюються Законом України «Про захист прав споживачів».
Ми залишаємо за собою право не приймати повернуті товари після закінчення 14-денного терміну, якщо стан товарів відрізняється від того, в якому Ви їх отримали.