Цукрозамінник Еритритол (Еритрит, Еритрітол)

Еритритол створює нові можливості в зниженні вмісту цукру і споживанні енергії для споживачів, які страждають надмірною вагою. Дієтичні напої або напої зі зниженою калорійністю - найпопулярніше застосування для еритрита (європейський код безпеки E 968; міжнародний код INS 968). Використання високоефективних синтетичних підсолоджувачів в таких напоях, як правило, призводить до появи небажаних присмаків, таких як терпкість і гіркота. Додавання еритріта у відносно малих кількостях (концентраціі 1-2%) змінюють характер солодкого смаку, роблять його більш схожим на смак цукру і приховують деякі небажані присмаки.

Цукрозамінник Еритрітол також часто використовується в столових підсолоджувачах, тому що він нагадує смак і зовнішній вигляд сахарози без додавання калорій. В основному він використовується в поєднанні з високоефективними підсолоджувачами і може також змінювати їх смаковий профіль, щоб стати більш схожим на цукор.

Безкалорійний замінник цукру, натуральний продукт, можна купити через інтернет, замовивши доставку через інтернет-магазин.

 

Смак 

Сипуча речовина білого кольору, зовні нагадує сахарозу, має солодкий смак без присмаків і післясмаку. Якщо рівень солодкості порівняти з сахарозою, вона становить 60%. 

Виробництво

У природному стані речовина є в фруктах і ягодах, в дині, в грушах, винограді, відповідно у вині, а також в соєвому соусі.

Виробництво продукту відбувається в дві фази. Спочатку з крохмалю методом каталітичного гідролізу добувають глюкозу, потім її піддають ферментації з додаванням дріжджів, в результаті виходить речовина Еритрит. Це новий, ще маловідомий продукт, має дозвіл ЄС на використання у харчовій промисловості нарівні з іншими звичними нам натуральними замінниками цукру. 

Виробництво відповідає всім стандартам якості, починаючи з сировини і закінчуючи технологією. 

Застосування

Основне призначення продукту використання в якості харчової добавки. Маркується Е968 або INS 968.

 • Дієтичні напої, в яких використовують штучний замінник, який надає специфічний присмак, Еритритол не має таких властивостей, його смак чистий і набагато ближче до смаку цукру.
 • Додають в їдальні підсолоджувач, він зовні і на смак нагадує сахарозу, що дозволяє його додавати в інші замінники цукру тим самим покращуючи смак і знижуючи кількість калорій.
 • Молочна промисловість активно використовує у виготовленні йогуртів, це дозволяє знизити калорійність продукту без шкоди його смакових якостей. В морозиві Еритрит не тільки знижує калорії, надаючи солодкість, але і покращує текстуру продукту.
 • В жувальній гумці без цукру.
 • У низькокалорійному шоколаді.
 • У виробництві цукерок для діабетиків.
 • У хлібобулочних виробах.
 • Активно стали використовувати Еритритол в фармацевтиці, він покращує смак несмачних препаратів, перевага в тому що він не змінює їх дії. У косметології найчастіше застосуємо для продуктів по догляду за порожниною рота. 

Користь

 • Еритрит також як і всі поліоли не шкодить зубам, не провокує карієс.
 • Він абсолютно безкалорійний, що добре для людей, що стежать за своєю фігурою. Не впливає на рівень глюкози в крові, глікемічний індекс дорівнює нулю, що порадує як діабетиків, так і здорових людей також.
 • Виводиться нирками, до кишечника не доходить, отже, ніяк на нього не впливає. 

 


100 г еритрита містить:

0,1 ккал

0,1г вуглеводів


Протипоказання

Перевищення добової дози, може проявити проносну властивість речовини. Рекомендовано для жінок в день споживати в співвідношенні до маси тіла 0,66 г ерітріта на 1 кг ваги, для чоловіків 0,8 г на 1 кг ваги.

Якщо ви стежите за своєю фігурою і здоров'ям, але не хочете відмовлятися від солодкого купуйте Еритрит в магазині MrVegan.com.ua. Тепер підсолодити улюблений напій можна легко і без шкоди, якщо знаєте, де купити Еритритол. Еритрітол
165 грн. Хіт

Еритрітол

Виробник:MrVegan
Країна походження:Китай
Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)