Какао масло

Маса світло-жовтого кольору або какао масло, користується попитом і займає лідируючі позиції серед продуктів харчування. У натуральному вигляді у вигляді жиур, який одержують з плодів дерева какао. Містить приблизно 899 ккал на 100 грам продукту. Однак в ньому багато корисних компонентів і вітамінів. За приємний шоколадний запах його полюбили багато прихильників здорового харчування, та й не тільки.

Багатий і унікальний склад

Продукт багатий високим вмістом вітамінів D, Е і А. Серед інших масел, його відрізняє відсутність шкідливих трансжирів. У складі присутні жирні кислоти:

  • стеаринова;
  • олеїнова;
  • пальмітинова;
  • лінолева.

Майже половина маси масла містить олеїнову корисну кислоту, що знижує рівень холестерину в крові. Завдяки властивостям масло вважається одним з корисних продуктів. У ньому також є ксантіни, таніни. Ці речовини здатні поліпшити стан шкіри, зняти запалення. Продукт часто додають в косметологічні засоби по догляду за тілом і волоссям.

Вибір справжнього масла

Багато споживачі не можуть відрізнити справжній якісний продукт від підробки. Тому не варто ризикувати своїм здоров'ям, а купувати товар в спеціалізованому магазині здорового харчування. Тим, хто не знає, як правильно вибрати натуральне масло какао, варто звертати увагу на такі моменти:

  • якісне какао масло має жовтуватий, іноді кремовий відтінок;
  • натуральний продукт не вимагає зберігання в холодильнику;
  • має характерний ароматом какао.

Варто звертати увагу і на білий шоколад. На упаковці не повинно бути зазначено сторонніх масел, крім какао. Наявність пальмової, соєвої - вказує на те, з чого зроблена плитка шоколаду. Уважно вибирайте натуральне какао-масло і шоколад, щоб насолодитися вишуканим смаком.Какао порошок темний (Standart)
Немає

Какао порошок темний (Standart)

Виробник:MrVegan
Країна походження:Нідерланди
Какао масло натуральне нерафіноване
Хіт Немає

Какао масло натуральне нерафіноване

Виробник:MrVegan
Країна походження:Польща
Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)