breadcrumbs_revolution_theme

Ласкаво просимо в магазин Містер Веган, саме тут ми продаємо продукти для людей, керуючись такими принципами:

  • Без шкідливих добавок - НЕ продаємо шкідливі товари з штучним барвниками, ароматизаторами та іншими Е-добавками. Ми підбираємо постачальників з ідеальною репутацією і якістю продукту, не економимо на якості і Вашому здоров'ї.
  • Всі продукти куплені в нашому інтернет-магазині з екологічно чистих районів України та інших країн, вони вирощені під справжнім сонцем , їх не поливають отрутою і добривами сумнівного походження .
  • Низька вартість - ми продаємо продукти преміум класу, тому ціни на нашому сайті не низькі, однак купуючи у нас ви економите:

- купуючи якісний продукт (скупий платить двічі);

- купуючи продукт в економічній упаковці;

- купуючи максимально можливу фасовку;

- купуючи від 1000 грн. з безкоштовною доставкою;

Не всі продукти однаково корисні, саме тому ми знайомимо вас з органічною лінійкою Суперфудів, продуктів здатних наповнити Ваш організм силою і здоров'ям. У цих продуктів різний хімічний склад, вони можуть бути водораслями, корінням, ягодами або плодами, але одне в них спільне - аномально величезна кількість легко засвоюваних вітамінів, мінералів і корисних речовин. Вони підсилюють імунітет, допомагають боротися з багатьма хворобами і насичують кожну клітинку організму енергією. Ці продукти можна купити у нас за дуже приємними цінами.

Наш асортимент не обмежується Суперфудами, у нас багато сиропів і олій, горіхів і сухофруктів, екзотичних продуктів харчування. У нас ви зможете знайти більше цілющі трави, чаї тощо.

Ми завжди будемо раді будь-яким зауваженням, порадам і критиці, а також будь-якій інформації по роботі сайту та магазину...


Для нас дуже важливим є той факт, що Ви зупинили свій вибір на MrVegan.com.ua.

Режим роботи call-центру: 

пн-сб з 09:00 до 18:00.

Телефон: +38 (063) 529 48 42