Вітаміни і добавки

Біологічні добавки стали однією зі складових раціону багатьох людей. Адже регулярне вживання природних речовин в їжу корисно для організму. До БАДів відносяться мінеральні комплекси, різні мультивітаміни, омега 3, екстракт ехінацеї. Хоча їх прийом не замінить основну їжу, але доповнить корисними елементами.

Групи

Важливо постійно підтримувати функції організму, забезпечуючи його вітамінами і мінерами. Необхідний комплекс можуть надати категорії біологічно активних добавок, а саме:

  • вітамінно-мінеральний склад: А, В, С, Е, бета-каротин - необхідні для нормалізації процесів в організмі;
  • прийом риб'ячого жиру, що запобігає авітамінозу;
  • вітаміни групи D - для зміцнення імунітету.

Більшість комплексів випускаються для відновлення і нормалізації роботи шлунка, кишечника, серцево-судинної системи, використовуються в якості протизапальних засобів. Для вирішення конкретної проблеми, варто вибирати певну схему прийому активних добавок.

Корисні речовини

Добавки не є лікарським засобом, тому придбати їх можна без рецепта. Суміш не містить шкідливих для здоров'я елементів. Зате мультивітамінні комплекси містять більше 10 компонентів. Їх можна приймати для профілактики різних захворювань.

Для тих, хто веде здоровий спосіб життя - вживання таких добавок стане оптимальним варіантом, щоб наситити організм корисними речовинами і мінералами. Тому, приймаючи добавки для збалансованого харчування, не варто забувати про здорову їжу. Адже вона є основним джерелом корисних речовин.Куркумін Curcumin 60 капс Nosorog

Куркумін Curcumin 60 капс Nosorog

Виробник:Nosorog - Україна
Показано з 1 по 12 із 1802 (всього сторінок: 151)