• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  vegan-2140
 • Вік:
  Для дорослих
 • Кількість речовини, мг:
  500
 • Класифікація:
  Вегетаріанські
 • Країна виробника:
  США
 • Особливості:
  Без ГМО, Без цукру
 • Прийом:
  3 у день
 • Сертифікат:
  FDA
 • Форма випуску:
  Таблетки
264 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Хлорела - продукт в дуже високою біологічною цінністю. В її складі є 9 незамінних амінокислот, величезна кількість хлорофілу, 15 видів вітамінів, а також важливі мінерали.

Одне з головних функцій даної водорості це зв'язування і виведення токсинів і шлаків з організму людини. Водорості пов'язує солі важких металів, продукти обміну і життєдіяльності інших мікроорганізмів, і в подальшому виводить їх з організму. В результаті досліджень, проведених в Японії, була доведена здатність хлорели рятувати нас від свинцю, кадмію, миш'яку і радіонуклідів. Відзначено її властивість нейтралізовувати або значно зменшувати негативний вплив на організм алкоголю, тютюну, лікарських препаратів і консервантів.

Підвищує імунітет - через багатого складу по вітамінами та мінералами, а також наявності великої кількості хлорофілу встановлено стимулюючий вплив на фагоцитоз, а також відзначалася нормалізація гуморального і клітинного імунітету.

Володіє антиоксидантною дією - в складі є бета-каротин, вітамін С, хлорофіл, лікопін і лютеїн. Дослідження, проведене іранськими вченими в 2013 році показало, що прийом хлорели сприяє зниженню оксидативного стресу і послаблює перекисне окислення ліпідів у хронічних курців.

Позитивний вплив на серцево-судинною систему. Вона нормалізує артеріальний тиск, рівень ліпопротеїдів високої щільності, знижує розвиток інфарктів та інсультів.

Natural Chlorella 500 mg не містить штучних ароматизаторів або підсолоджувачів, молока, лактози, клейковини, пшениці, дріжджів.

Застосування: Для дорослих приймати два (2) таблетки три рази на день, переважно з їжею.

Інші інгредієнти: рослинна целюлоза, камедь акації, кремнезем, рослинний стеарат магнію.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте будь-які ліки або страждаєте на захворювання, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням. Припиніть використання і проконсультуйтеся зі своїм лікарем, якщо виникають побічні реакції. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати при кімнатній температурі. Не використовуйте, якщо ущільнення під кришкою зламано або відсутній.

без штучних барвників, ароматизаторів або підсолоджувача, без консервантів, без цукру, без крохмалю, без молока, без лактози, без сої, без клейковини, без пшениці, без риби.


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)