458 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Хіро інозитол (D-Chiro-Inositol)

Добавка D-Chiro-Inositol містить важливі поживні речовини, зокрема сульфат марганцю, який сприяє здоровій роботі інсуліну та підтримує рівень глюкози в крові в межах норми. Окрім того, таблетки D-Chiro-Inositol містять науково підтверджений Chirositol, що виробляється рожковим деревом, а також синергетичний марганець для всебічної підтримки загального здоров'я.

Щоденний раціон не забезпечує людей достатньою кількістю D-Хіро-Інозитолу, тому організм повинен виробляти його додатково. Тож вітаміни виробника Swanson Ultra D-Chiro-Inositol допомагають вашому організму отримати хірозітол в необхідній для нього кількості.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ

Підтримує здоровий рівень глюкози в межах норми

Містить синергетичний марганець для всебічної підтримки загального здоров'я

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано вживати вітаміни двічі на день по одній капсулі, запиваючи водою.

Склад

В кожній порції (1 капсула):

3,6 мг мангану (157% від рекомендованої добової норми)

85 мг хіроінозитолу


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)