113 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Кальцій цитрат максимум + вітамін D3 (Calcium Citrate Maximum+D3)

Кальцій - основний мінерал, що відповідає за міцність кісток. Також організм використовує його для правильного скорочення м’язів і функціонування нервів. Вегетаріанська рецептура цитрату кальцію з вітаміном D - потужна комбінація для здоров'я, а таблетки швидкого вивільнення - розчиняються менше, ніж за 15 хвилин. Продукт виготовлений з цитрату кальцію - високопоглинаючої форми цього необхідного мінералу, тож разом з вітаміном D3 вони працюють для підтримки здоров'я кісток та зубів й зміцнення імунітету.

Вітамін D відомий як «сонячний вітамін», оскільки організм продукує його після перебування на сонці. Разом з тим, дуже важко отримувати достатню кількість вітаміну D з джерел їжі. Особливістю даного мікроелементу є і те, що він допомагає організму засвоювати кальцій. Кальцій потрібен для нормального розвитку та підтримки здорових зубів та кісток та допомагає підтримувати належний рівень кальцію та фосфору в крові.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано як дієтичну добавку двічі на день під час прийому їжі.

Склад

У складі однієї порції (2 таблетки):

13 мкг (500 МО) Вітаміну D3 (як холекальциферолу)

630 мг Кальцію ( як цитрату кальцію)Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)