439 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Колаген з вітаміном з С 1000мг (Collagen Types 1 and 3 with Vitamin C)

В природі існує 28 типів колагену, однак майже майже 90% цього продукту в організмі припадає на перших три типи. (І - для шкіри, кісток і сполучних тканин, II тип - для суглобів, сухожиль, дисків, хрящів, ІІІ - для еластичності, шкіри, нігтів та волосся).

Колаген з вітаміном з С 1000мг (Collagen Types 1 and 3 with Vitamin C) - підтримує комфорт усіх вищезгаданих елементів організму, їх мобільність та функціональність. Колаген - головний структурний білок в суглобах організму. Найкращі колагенові препарати 1-го та 3-го типів містять чистий білок, гідролізований у складові амінокислоти для оптимального використання організмом.

Колаген першого типу - це найпоширеніший білок в організмі людини і основний білок, який міститься в шкірі, забезпечуючи його міцність і пружність. Колаген третього типу міститься у серцево-судинних тканинах, а також у новоутвореній шкірі. Ці два типи часто зустрічаються в одних і тих же тканинах, оскільки кожна форма доповнює структурну цілісність іншої. Синтез колагену - це безперервний процес протягом усього життя. Колаген необхідний для росту та відновлення. Омолодження та оновлення кожної тканини в усьому організмі вимагає вироблення синтезованого колагену. Однак цей процес може стати менш ефективним у міру старіння, що призводить до зменшення оновлення старої тканини. Це проявляється внутрішньо - як зниження ефективності функціонування органів і тканин та зовнішньо - зменшення еластичності шкіри.

ФОРМА - таблетки.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ:

- підтримуєусі важливі тканини в організмі;

- забезпечує "будівельні блоки" для здорових тканин(білок);

- містить вітамін С;

- не містить ГМО, глютену та сої.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати по 3 таблетки двічі на добу на голодний шлунок за годину до прийому їжіабо за вказівкою лікаря.


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)