384 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Вітаміни для суглобів та зв'язок 1500мг (MSM with OptiMSM) - даний препарат компанії Doctor Best`s містить високоякісний очищений метилсульфонілметан - натуральну сполуку сірки, яка сприяє формуванню здорових сполучних тканин. Добавка позитивно впливає на загальне здоров'я суглобів та рухливість, зміцнює імунітет.

Сірка - природний мінерал та ключовий компонент колагену, який підтримує еластичність шкіри та є елементом кератину, структурної складової волосся та нігтів.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ:

- Підтримує загальне здоров'я;

- Зміцнює імунітет;

- Сприяє функціонуванню антиоксидантів в організмі

- Покращує стан волосся, шкіри та нігтів

ЯК ПРИЙМАТИ: для дорослих рекомендовано приймати одну таблетку двічі на день разом з їжею або за рекомендацією лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ: якщо ви вагітні або годуєте грудьми, проконсультуйтеся зі своїм лікарем, перш ніж використовувати добавку. Зберігайте продукт в прохолодному сухому місці.

Для веганів / Без ГМО / Без глютену


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)