219 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Вітамін B12 1000 мкг (В12) - один з найпоживніших компонентів групи В, якого не вистачає багатьом дорослим. Споживання В-12 стає складнішим з віком, тож, відповідно, збільшується ризик виникнення дефіциту. Добавка виробництва Piping Rock забезпечить його у достатній та якісній кількості, адже вітамін В12 корисний для формування клітин крові, оптимізації енергетичного обміну в організмі та підтримки загального здоров'я людини.

Компанія Piping Rock пропонує постійно зростаючий вибір продуктів з вітамінами та добавками, розроблених, щоб допомогти вам досягти оздоровчих цілей за вигідною ціною! Кожен продукт проходить сотні перевірок, в процесі та після виробництва. Крім того,бренд гарантує чистоту, ефективність, безпеку та інноваційність у всьому, що робить.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати одну таблетку щодня під час прийому їжі.

Склад

В складі однієї порції:

1000 мкг вітаміну В12 (41,667% від рекомендованої добової норми)


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)