117 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Соняшниковий лецитин 200г (Sunflower Lecithin Powder) - складається з соняшникового лецитину, сполучної речовини, яка необхідна для здорового функціонування практично всіх життєво важливих органів людського організму - мозку, нервової системи, серця тощо.

До недавнього часу лецитин широко використовувався для нормалізації високого рівня холестерину в крові, проте пізніше був доведений і науково обгрунтований його благотворний вплив на нервову систему. Тож лецитин застосовується для нормалізації серйозних психічних і неврологічних захворювань - хвороби Альцгеймера, синдрому Туретта, маніакальної депресії тощо.

Показання для застосування:

Соняшниковий лецитин рекомендується для профілактики неврологічних розладів, для покращення пам'яті та стимулювання мозкової діяльності, а також позитивно впливає на організм при захворюваннях печінки і високому рівні холестерину в крові.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати по 2 мірних ложки на добу (10 грамів), змішуючи продукт з їжею або вживаючи окремо під час їжі.

Склад

В складі однієї порції (2 ложки - 10 грамів):

5г жирів (1г насичених, 2,5г поліненасичених жирних кислот,1,5г мононенасичених)

80мг калію

1г вуглеводів

2% кальцію

2% заліза


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)