• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  vegan-2094
 • Вік:
  Для дорослих
 • Класифікація:
  Без глютену
 • Країна виробника:
  США
 • Сертифікат:
  GMP
 • Форма випуску:
  Капсули
415 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Puritan's Pride Probiotic 10 - пробіотичний препарат корисних кишкових бактерій людини. Пробіотики — це використовуються в лікувальних дозах мікроорганізми, що надають благотворну дію на організм людини.

Лактобактерії ацидофільні, нормалізують мікрофлору кишечника. Живі лактобактерії, що входять у препарат, що мають антагоністичну активність щодо широкого спектру патогенних і умовно-патогенних бактерій (включаючи стафілококи, протей, энтеропатогенную кишкову паличку), нормалізують травну діяльність ШЛУНКОВО-кишкового тракту, поліпшують обмінні процеси, сприяють відновленню природного імунітету.

Probiotic 10 володіє наступним дію: пригнічує хвороботворні бактерії та підтримує безпечний рівень мікробів умовно-патогенного характеру; регулює травлення і підвищує ступінь засвоєння поживних речовин (включаючи продукти, виготовлені з молока, що особливо актуально у випадках непереносимості лактози); підвищує резистентні сили організму, сприяє продукуванню в людському організмі інтерферону; сприяє загальної детоксикації та очищення організму; оптимізує умови для власної мукоидной (пристінною) мікрофлори, що складається з лактобацил і біфідобактерій, підтримує вироблення в кишечнику вітамінів В-групи, амінокислот і вітаміну К; усуває запори і застійні явища в кишечнику; понижуючі впливає на рівень холестерину.

Інші інгредієнти: желатин, фосфат дикальция, діоксид кремнію, рослинний стеарат магнію.

Містить молочні інгредієнти 20 мільярдів активних культур на кожну порцію, гарантовану на момент виготовлення.

Приймати:з дві капсули на день.

Склад:
Розмір порції: 2 капсули
Порцій в упаковці: 60
В одній порції: % від добової потреби

Запатентована пробіотична суміш (Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus brevis, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus casei)

393 мг

Інулін

200 мг

*Добова потреба не визначена.


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)