274 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Омега 3 Масло антарктичного криля 500мг (Antarctic Krill Oil, with Astaxanthin) - препарат насичений омега-3 жирними кислотами та натуральним астаксантіном.

На масло криля варто звернути увагу не лише через насиченість омега-3, але і за рахунок біодоступності і наявності природного астаксантину в складі. Препарат має здатність підтримувати нормальну роботу серця, мозку, очей і печінки. Натомість, зовсім даремними є побоювання щодо специфічного смаку чи запаху - рибно-желатинові таблетки виробляються в штаті Каліфорнія (США) і містять натуральний ароматизатор «полуниця і лимон», який допомагає приховати неприємний рибний присмак.

Переваги:

- екологічність;

- якісна обробка;

- відсутність неприємного запаху;

- натуральний полунично-лимонний смак;

- не містить глютену, ГМО та сої.

ЯК ПРИЙМАТИ: рекомендуємо вживати одну капсулу на добу незалежно від прийомів їжу або за вказівкою лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ: Зберігати в недоступному для дітей місці. Перед початком застосування біологічно активних добавок рекомендуємо проконсультуватися з лікарем, фармацевтом або іншим кваліфікованим медичним працівником.

Склад

В одній порції (1 капсула):

0,5г жирів,

5мг холестерину,

500мг масла криля,

120мг жирної омега-3 кислоти,

60 мг ЕПК-кислоти,

30мг ДГК-кислоти,

200мг фосфоліпідів,

150мкг астаксантину.

Енергетична цінність- 5 ккал.


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)