254 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Омега 3-6-9 1200 мг (Omega-3 Fish Oil Heart Health) виробництва Natrol забезпечує потужну суміш складних жирних кислот Омега 3, Омега 6 та Омега 9, необхідних для метаболічної регуляції та структурної підтримки серця та судин.

Риб'ячий жир Омега-3 містить як DHA (докозагексаєнову кислоту), так і EPA (ейкозапентаєнову кислоту). Ці Омега-3 жирні кислоти є ключовими для нормального розвитку та росту, роботи серця та судин.

Омега-6 (олія огірочника) відіграє вирішальну роль у роботі мозку та розвитку м’язів. Омега-6 діє як збудник, викликає імунні реакції. Застосовуючи її разом з Омега-3 та Омега-9 - досягнете регулювання обміну речовин, підтримки здоров'ята суглобів, відновлення імунної системи.

Омега-9 - лляна олія, вона містить концентроване джерело олеїнової кислоти. Омега-9, як відомо, допомагає знизити рівень холестерину та контролює рівень цукру в крові

Комплекс Omega 3-6-9 - незамінний помічник для всієї родини, який допоможе зміцнити здоров'я та імунітет!

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати дві таблетки на добу під час прийому їжі.

Склад

В одній порції (1 таблетка)

Енергетична цінність: 15 ккал


Всього жирів 1,5 г (1,5% від добової норми)

Полінасичені жири 0,5г

Холестерин 5 мг (2% від добової норми)


Омега-3 400 мг

ЕПК 70 мг

ДГК 45 мг


Лляна олія 400 мг

Альфа-лінолінова кислота 200 мг

Олеїнова кислота 60 мг

Лінолієва кислота 50 мг


Масло огірочника 400 мг

Лінолієва кислота 125 мг

ГЛК (гамма-лінолієва кислота) 70 мг

Олеїнова кислота 55 мг


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)