264 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Омега 3 1000мг (Omega 3) виробництва Extrifit містить омега-3 жирні кислоти, збагачені вітаміном Е. Омега - це здорові, корисні жири, які ми споживаємо з природної їжі, однак у недостатніх кількостях. Тож - омега 3 в капсулах - додаткове корисне джерело риб'ячого жиру для організму.

Споживання жирів і в раціоні спортсменів, і в раціоні кожної людини є необхідним. Повне виключення жирів з їжі, як це часто практикують на дієтах, становить великий ризик для здоров'я. Навпаки, прийом омега-3 під час програм на схуднення чи промальовування м'язів відіграє значну роль! Корисні жири необхідні для нашого організму так само як і інші поживні речовини - вітаміни та мінерали - особливо під час фізичних навантажень.

Найоптимальнішим жерелом жирних кислот омега-3 є риб'ячий жир, що містить EPA і DHA. Це кислоти, які сприяють роботі серцево-судинної системи. Їх достатня кількість в організмі сприяє нормальній функції зору і підтримує мозкову активність. Саме Омега 3 виробництва Extrifit містить рекомендовану добову норму EPA і DHA. Окрім тог, препарат доповнений вітаміном Е, який допомагає захищати клітини від окислювального стресу.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати 3-4 капсули омеги протягом доби, під час прийому їжі.

Склад

В одній порції (1 капсула)

1000мг риб'ячого жиру омега 3 (18% ЕРА, 12% DHA)

5мг вітаміну Е (42% добової норми)


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)