• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  vegan-1907
 • Вік:
  Для дорослих
 • Денні норми:
  Довідкова інформація
 • Класифікація:
  Без глютену
 • Країна виробника:
  США
 • Особливості:
  Без ГМО, Без запаху, Без цукру
 • Прийом:
  1 у день
 • Сертифікат:
  GMP
 • Форма випуску:
  Капсули
318 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Вітамін К2 захист судин ( MenaQ7) - цей продукт являє собою биодоступную і биоактивную форму натурального вітаміну К2. Вітамін К2 і вітамін D3, входить до складу, допомагають захистити кровоносні судини від кальцифікації. Ці інгредієнти впливають на еластичність стінок артеріальних судин і допомагають уникнути надмірних рівнів кальцію в сироватці крові. Продукт отримують шляхом вільної ферментації нуту. Вітамін K являє собою сімейство жиророзчинних вітамінів з аналогічними структурами, але різними метаболічними властивостями. Вітамін К2 належить до групи вітаміну К, з'єднань званих "menaquinones", які мають велику біологічну активність порівняно з вітаміном К1. Вітамін К2 поглинається більш повно, залишається в організмі довше і забезпечує більше переваг для кісток, кровоносних судин та інших м'яких тканин. Вітамін D синтезується в організмі під впливом сонячних променів, в обмежених кількостях надходить з продуктів харчування, а також доступний у вигляді дієтичних добавок. Вітамін D включає в себе два типи молекул: вітамін D2 і вітамін D3. Вітамін D2 проводиться ультрафіолетовим опроміненням ергостеролу з дріжджів, в той час як вітамін D3 проводиться шляхом ультрафіолетового опромінення 7-дегидрохолестерола з ланоліну. Вітамін D регулює кальцієвий і кістковий гомеостаз, але недавні дослідження показали, що вітамін D - рецептори (VDR) впливають на ендотелій і міокард, а також мають більш широкий спектр біологічних функцій, включаючи здоров'я серця і судин (регуляція кров'яного тиску).

Беручи продукт MenaQ7, у вигляді біологічних добавок, можна поліпшити стан судин і роботу серця.

Рекомендації по застосуванню: по 1 капсулі на день з їжею.

Інші інгредієнти: мікрокристалічна целюлоза, модифікована целюлоза (вегетаріанська капсула), діоксид кремнію, моностеарат гліцерину, аскорбілпальмітат, екстракт розмарину, аскорбат натрію, модифікований харчовий крохмаль, тригліцериди із середньою ланцюгом, сахароза.


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)