362 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Ніацинамід 500мг (Niacinamide B-3)

Ніацинамід є джерелом вітаміну В-3 з меншим ефектом промивання, ніж у ніацину. Він повільно вивільняє поживні речовини з організму протягом тривалого періоду часу. Перетворює їжу в енергію. Сприяє профілактиці глаукоми. Допомагає підтримувати здорову шкіру та нерви.Має здатність виводити з організму надлишок холестерину.

Перевагою ніацинаміду - є його універсальна форма вітаміну В-3! Добавка виробництва Piping Rock забезпечує організм 500 мг цієї поживної речовини у кожній порції. А капсули зі швидким вивільнення доможуть легко та швидко всмоктатися в організмі Вітаміну В3.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати 1 таблетку на добу під час прийому їжі.

Склад

У складі однієї порції (1 капсула):

500мг ніацинаміду (3125% від добової норми)


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)