• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  vegan-1958
 • Вік:
  Для дорослих
 • Кількість речовини, мг:
  1000
 • Країна виробника:
  США
 • Прийом:
  2 у день
 • Сертифікат:
  GMP
 • Форма випуску:
  Капсули
279 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Це органічне серосодержащие з'єднання, яке необхідно для розвитку і підтримки функції сполучних і інших видів тканин організму.У природі воно міститься в багатьох фруктах, овочах, зернових культурах, молоці, м'ясі тварин, морепродуктах. В організмі МСМ знаходиться в нігтях, шкірі, м'яких тканинах.Однак більша частина МСМ у харчових продуктах втрачається під час приготування їжі. У ссавців концентрація МСМ в організмі з віком знижується.

На відміну від інших сірковмісних сполук, ЧСЧ не має запаху, не викликає газоутворення і не надає тілу ніякого запаху.В організмі сірка необхідна для протікання багатьох процесів, включаючи синтез колагену, окислювальні реакції в клітинах, метаболізм вуглеводів і підтримання кислотно-лужного балансу.У цих процесах використовується сірка, запаси якої повинні відновлюватися.

В останні роки МСМ в якості харчової добавки став дуже популярний серед людей, що мають такі проблеми, як різні види алергії, запалення, печія, артрит, риніт, проблеми з волоссям (коли кількість кератину в них нижче норми), болі в суглобах, паразитична інфекція, синдром запаленої кишки, зап'ястний сухожильний синдром (професійне захворювання комп'ютерників), а також хвороби шкіри та нігтів.

МСМ ефективно підсилює кровообіг і сприяє правильній роботі м'язів і сухожиль, покращує рухливість суглобів.

Відомі випадки успішного використання МСМ в комбінації з лікарськими рослинами, як чудового засоби для лікування артриту. МСМ у комбінації з глюкозаміном, хондроїтином та кількома травами (препаратами) істотно полегшує стан хворих з болями в суглобах.

МСМ також застосовують у клініці при лікуванні таких станів, як хропіння, склеродерма, фибромиальгия, системна червона вовчанка, множинні забиття. Також вважається, що МСМ можна використовувати для лікування раку (він знижує швидкість росту деяких видів пухлинних клітин).

Дорослим вживати по 1таблетки 2 рази в день під час їжі.

Склад:
Порція: 1 капсула
Порцій в упаковці: 120
В одній порції % від добової потреби
Інозитол 1000 мг 1 р *
* Добова потреба не визначена.

Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)