• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  vegan-2046
 • Вік:
  Для дорослих
 • Класифікація:
  Без глютену
 • Країна виробника:
  США
 • Прийом:
  1 у день
 • Сертифікат:
  GMP
 • Форма випуску:
  Капсули
426 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Харчова добавка Herbavision Gold Lutein Bilberry with Zeaxanthin підтримає здоров'я очей і поліпшить зір.

Можна застосовувати щодня все життя. Зручна форма капсули Підвищує гостроту зору, Покращує зір вночі і при яскравому світлі Потужний антиоксидант Профілактика серцево-судинної системи. Захист від вікових патологій очей. Нетоксичні, без побічних ефектів!

Какработает Herbavision Gold Lutein Bilberry with Zeaxanthin? Формула Herbavision Gold Lutein Bilberry with Zeaxanthin – це робота трьох компонентів: лютеїну, зеаксантину і екстракту чорниці. Лютеїн і зеаксантин – каротиноїди, антиоксиданти, які допомагають зберегти очі здоровими.

З віком природна вироблення лютеїну і зеаксантину падає, тому так важливо приймати його щодня і не відчувати дефіцит. Вони сконцентровані у центральній області очного яблука – макулі – і необхідні для гострого зору. Як антиоксиданти вони працюють разом з екстрактом чорниці - захищають організм від руйнівної дії вільних радикалів, сприяють профілактиці захворювань, пухлин і патологій зору, пов'язаних з віком (наприклад, катаракти). Захищають від УФ випромінювання.

Високий рівень лютеїну і зеаксантину захищає тканини очного яблука від УФ променів, які руйнують світлочутливі області сітківки і призводять до погіршення зору.

Це корисно і для роботи за комп'ютером, так як каротиноїди фільтрують небезпечну синю частину спектру. Зміцнюють кровоносні судини. Високий рівень лютеїну в крові робить стінки кровоносних судин тонкими, але еластичними та міцними – профілактика атеросклерозу.

Какприменять Herbavision Gold Lutein Bilberry with Zeaxanthin?

Рекомендована доза на одну порцію – 1 капсула.

Приймайте по одній порції в день разом з їжею.

Склад:
Порція: 1 гелева капсули
Порцій в упаковці: 120
В одній порції: % від добової потреби**

Лютеїн (містить природний (зеаксантин, 0,24 мг)

6 мг **

Чорниця (екстракт 4: 1, еквівалентний 80 мг )

20 мг

Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)