66 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Лецитин (Lecithin Active)

Лецитин сприяє профілактиці захворювань органів серцево-судинної та нервової систем, органів шлунково-кишкового тракту, печінки. Продукт виробництва FitLife є додатковим джерелом фосфоліпідів.

Лецитин є найважливішим структурним компонентом клітин мозку (майже 30% мозку складається з лецитину). Це також головна поживна речовина для нервів (17% нашої нервової системи).

Продукт забезпечує нормальний метаболізм жирів, покращує роботу мозку та серцево-судинної системи, сприяє засвоєнню вітамінів A, D, E і K, підвищує стійкість організму до дії токсичних речовин, стимулює виділення жовчі, утворення еритроцитів та гемоглобіну.

Лецитин можна використовувати як добавку до їжі для профілактики захворювань органів серцево-судинної та нервової системи, органів шлунково-кишкового тракту, печінки. Рекомендовано для нормалізації обміну ліпідів та профілактики підвищеного рівня холестерину.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати по 1 капсулі двічі на день натщесерце, за 30 хвилин до їжі. Для оптимальних результатів: приймайте по 2 капсули тричі на день, запиваючи водою.

Склад

В складі однієї порції (2 капсули):

1000 мг лецитину


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)