205 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Коензим Q10 50 мг (CO Q-10 Q-SORB) - добавка на основі важливої речовини - убіхінону. Продукт має здатність уповільнити старіння та боротися з хворобами.

Приблизно з двадцяти років виробництво коензиму Q10 в організмі починає падати, істотно послаблюючи організм вже в середньому віці. Після п'ятдесяти його вже виробляється так мало, що цим можна пояснити різке зростання захворювань серця. Найрозумніше рішення - приймати біодобавки з убіхінон.

Основна функція коензиму Q10 в нашому організмі - це забезпечення енергією всіх клітин тіла. Крім того, він має потужну антиоксидантну дію - захищає жирні кислоти від окислення вільними радикалами і стабілізує клітинні мембрани, тим самим забезпечуючи здорове протікання процесів обміну, життєво важливих для клітин. В першу чергу коензим Q10 необхідний серцевому м'язу, енергетичні витрати якого особливо великі.

Здатність убіхінону стимулювати імунітет пояснює і його ефективність в лікуванні пародонтозу. Тому він також може доповнювати програми лікування синдрому хронічної втоми. Продукт виробництва Puritans Pride - це потужний засіб для боротьби з втомою, що діє як енергізатор організму. Це особливо важливо спортсменам, наприклад, марафонцям і борцям, які піддаються тривалим аеробним навантаженням. Склад

В складі однієї порції (1 капсула):

50 мг коензиму Q10


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)