197 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Карбонат кальцію 500мг (Chewable Antacid Calcium Carbonate) - жувальний антацидний карбонат кальцію. Цей препарат призначений для лікування симптомів, викликаних занадто великою кількістю шлункової кислоти, таких як печія, розлад шлунку або нетравлення.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ:

- знижує кількість кислоти в шлунку

- тимчасово знімає симптоми печії та нетравлення

- має приєиний смак

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим та дітям віком від 12 років рекомендовано приймати 2 - 4 таблетки, коли виникають вищевказані симптони. Споживайте щогодини, якщо симптони повернуться або за вказівкою лікаря. Не приймайте більше 15 таблеток протягом 24 годин. Діти до 12 років консультуються з лікарем. Не перевищуйте рекомендовану дозу.

Склад

В одній порції (1 жувальна таблетка):

500мг карбонату кальцію


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)