• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  vegan-2275
 • Вік:
  Для дорослих
 • Країна виробника:
  США
 • Особливості:
  Без барвників, Без ГМО, Без цукру
 • Прийом:
  1-2 у день
 • Сертифікат:
  FDA
 • Форма випуску:
  Таблетки
327 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Глюкозамін і хондроїтин МСМ,Glucosamine, Chondroitin and Msm, Swanson забезпечує надійне живлення і щоденну підтримку для суглобів, сполучної тканини, сухожиль і зв'язок. У цій добавці присутні три популярних компоненти, які взаємодіють між собою для підтримки здоров'я суглобів, їх гнучкості і рухливості. Глюкозамін і хондроїтин є частиною складного з'єднувального матриксу, який відповідає за амортизацію суглобів і кісток, а разом сприяють збереженню структури суглобової тканини. МСМ є джерелом сірки, постачає життєво важливий компонент, який забезпечує здорове сполучної тканини. Суглоби піддаються частих стресів, підвищеним навантаженням, тому підтримка хрящової тканини в здоровому стані вкрай важливо для забезпечення комфорту. Glucosamine, Chondroitin and Msm, Swanso застосовується для профілактики і лікування захворювань хрящової тканини різної локалізації. Глюкозамін і хондроїтин стимулюють і відновлюють кісткову тканину, мають протизапальну дію, хондропротекторну дію. Препарат поповнює дефіцит глюкозаміну, сприяє синтезу протеогліканів і гіалуронової кислоти в суглобової рідини; посилює проникність суглобової капсули, пригнічує ферменти, які сприяють деструкції хрящової тканини і утворення супероксидных радикалів. Глюкозамін сприяє синтезу хондроїтинсірчаної кислоти і впливає на відкладення кальцію у кістковій тканині, зменшує розвиток дегенеративних процесів у суглобах при захворюванні, прискорює процес відновлення функції. За допомогою Glucosamine, Chondroitin and Msm, Swanson ви зможете забезпечити мобільність і гнучкість суглобів для комфортного руху.

Рекомендоване застосування: в якості харчової добавки приймайте три таблетки двічі на день з їжею і водою протягом перших 60 днів. Продовжуйте приймати по три таблетки від одного до двох разів на день з їжею і водою після цього.

Інші інгредієнти:мікрокристалічна целюлоза (рослинне волокно), карбонат кальцію, стеаринова кислота, магнію стеарат, натрію кроскармелоза, харчова глазур.

Містить: молюски (креветки).

Попередження: не призначений для використання вагітними або годуючим жінкам. Якщо ви приймаєте які-небудь ліки або страждаєте захворюваннями - проконсультуйтеся у вашого лікаря перед використанням. Припиніть використання і проконсультуйтеся з вашим лікарем, якщо виникають побічні реакції. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Зберігати при кімнатній температурі. Не використовуйте, якщо ущільнювач під кришкою зламаний або відсутня.


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)