249 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Фолієва кислота 400 мкг (Folic Acid)

Фолієва кислота - це водорозчинний вітамін групи В і входить до складу В-комплексу. Споживання фолієвої кислоти важливо для вагітних і сприяє зміцненню здоров'я серця. Ця поживна речовина допомагає підтримувати здоровий рівень гомоцистеїну, допомагаючи перетворювати гомоцистеїн у метіонін. Окрім того, вона відіграє значну роль у здоров’ї еритроцитів і допомагає підтримувати здорову нервову систему.

Фолати у здорових дієтах знижують ризик жінки народити дитину з вродженим дефектом головного чи спинного мозку. Споживання фолатів не повинно перевищувати 250% від денної норми (1000 мкг).

Фолієва кислота 800 мкг (Folic Acid)

Для більш ефективного використанння фолієву кислоту слід спочатку перетворити на її активну форму рядом біохімічних етапів. Метафолін (L-метилфолат) не потребує конверсії, оскільки є біоактивною формою. Вона буде корисною для людей, чиї органи мають труднощі з перетворенням фолієвої кислоти в її активну форму безпосередньо в організмі. Активний фолат у цій формі сприяє здоров’ю серця. Він також підтримує здорову нервову систему та утворення здорових еритроцитів.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати одну капсулу на добу під час прийому їжі.

Склад

У складі 1 таблетки Фолієвої кислоти 400 мкг (Folic Acid):

666 мкг фолатів (400 мкг фолієвої кислоти) 167% від добової норми


У складі 1 капсули Фолієвої кислоти 800 мкг (Folic Acid):

1 333 мкг фолатів (800 мкг фолієвої кислоти) 333% від добової норми


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)