152 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Фолієва кислота 400 мкг, 800 мкг (Folic Acid) - це форма водорозчинного вітаміну групи В. Фолати природним чином зустрічаються в їжі, а фолієва кислота - синтетична форма цього вітаміну.

Жінки, які вагітні або можуть завагітніти, приймають фолієву кислоту для запобігання викидня та «дефектів нервової трубки». Дефіцит речовини може призвести до вроджених вад, наприклад, «спини біфіда», коли хребет і спина плода не закриваються під час розвитку. Фолієва кислота також ефективна при болях, викликаних діабетом, захворюваннях серця, деменції тощо.

Препарат часто використовують у поєднанні з іншими вітамінами групи В, які необхідні для правильного розвитку людського організму. Серед іншого, він бере участь у виробленні генетичного матеріалу, який називається ДНК. Цей необхідний вітамін групи В також підтримує серцево-судинне здоров'я у жінок та чоловіків та є частиною тріади вітамінів групи В - разом з вітамінами В-6 і В-12, що сприяють зміцненню здоров'я серця.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати від 1 до 2 таблеток на добу під час прийому їжі.

Склад

В складі однієї порції Фолієва кислота 400 мкг (1 таблетка):

400мкг фолієвої кислоти (100% від добової норми)


В складі однієї порції Фолієва кислота 800 мкг (1 таблетка):

800мкг фолієвої кислоти (200% від добової норми)


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)