276 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Екстракт черешні (Black Cherry)

Черешня (чорна вишня) - один з найпопулярніших літніх фруктів. Їхній сезон - короткий, та вони наповнені корисними харчовими речовинами, які необхідні організму весь рік.

Екстракт черешні - це добавка, яка сприяє загальному здоров’ю та самопочуттю. Чорні вишні, також відомі як дикі вишні, зазвичай зустрічаються в Північній Америці, Південній Америці та Західній Європі. Вони мають більш темний колір, вишні, і багаті антиоксидантами, які допомагають захистити клітини від окислювального стресу. Ягоди містять природний антиоксидант під назвою хлорогенна кислота, яка сприяє клітинному здоров’ю.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ:

- висококонцентрована форма 4:1, яка допомагає зберегти найважливіші компоненти.

- забезпечує антиоксидантні властивості

- підтримує загальне здоров'я

- 50-денний запас легких для проковтування капсул

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати одну капсулу двічі на добу під час прийому їжі.

Склад

В кожній порції (1 капсула):

250 мг екстракту черешні (4:1)


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)