260 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Антистресовий гормон ДГЕА 50мг (DHEA) - це гормон дегідроепіандростерол, який виробляється наднирниками в організмі людини. ДГЕА виробництва Natrol допомагає відновити втрачений рівень цього гормону, щоб забезпечити збалансованість та хороший настрій.

Щоденний прийом даного препарату дозволяє збалансувати гормони та підтримує загальний стан здоров'я. Він має зв'язок з тестостероном та естрогеном, що робить його ідеальною щоденною добавкою як для чоловіків, так і для жінок. Підтримання належного рівня гормонів допомагає підтримувати загальний стан здоров’я, та відповідно, сприяє здоровому старінню.

Підходить для вегетаріанців.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати одну талетку на добу під час прийому їжі. Застерігаємо дотримуватися усіх рекомендацій виробника, зазначений на упаковці.

Склад

В складі однієї порції (1 таблетка):

50мг - ДГЕА (дегідроепіандростеролу)

60мг кальцію (4% від добової норми)


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)