98 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Залізо 50 мг (Ideal Iron) - мінерал, життєво важливий для правильної функції гемоглобіну, білка, необхідного для транспортування кисню в крові. Добавка заліза ефективна для людей, які не можуть вживати достатню кількість цього мінералу з раціону, наприклад, вегетаріанці.

Залізо підтримує багато життєво важливих функцій в організмі, включаючи зосередженість, шлунково-кишкові процеси, імунну систему та регуляцію температури тіла. Мінерал сприяє здоровій вагітності, підвищенню енергії та кращій спортивній діяльності.

Користь заліза часто залишається непоміченою, однак дефіцит заліза в крові може призвести до низки серйозних проблем зі здоров’ям, включаючи анемію. Залізодефіцитна анемія може спричинити втому, серцебиття, блідість шкіри та задуху. Дефіцит цього мікроелементу найчастіше зустрічається у спортсменок-жінок.

ЯК ПРИЙМАТИ: за вказівкою лікаря. Споживайте не більше двох таблеток на добу під час прийому їжі.


Склад

В складі однієї порції (2 таблетки):

Вуглеводи - близько 1 г

Дієтичне волокно - близько 1г

Залізо - 100мг (556% від добової норми)


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)