133 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Вітамін В6 100мг (B6) функціонує як кофермент для понад 100 ферментів. Вітамін В-6 необхідний для виробництва серотоніну та інших нейромедіаторів. Він сприяє здоровій роботі серцево-судинної системи та входить до групи основних поживних речовин, відомих як комплекс вітамінів групи B.

Складні вітаміни, включаючи В6, працюють на підтримку енергетичного обміну в організмі. Вітамін В6, також відомий як піридоксин, - це водорозчинний вітамін, необхідний вашому організму для виконання декількох функцій:

- для білкового, жирового та вуглеводного обміну

- для створення еритроцитів та нейромедіаторів

Ваш організм не може виробляти вітамін B6, тому його потрібно отримувати з продуктів харчування або харчових добавок. Більшість людей отримують достатню кількість вітаміну B6 зі щоденного раціону, однак найкращим джерелом - є біологічно активні добавки.

Вітамін В6 допомагає підтримувати здорову нервову систему. Разом з фолієвою кислотою та вітамінами В12, В6 сприяє здоров’ю серця, підтримуючи здоровий рівень гомоцистеїну в організмі. Він також відіграє чималу роль у виробництві еритроцитів.

Лабораторні дослідження гарантують безпечність та ефективність усіх продуктів Thompson

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати по одній таблетці до двох разів на день, бажано під час прийому їжі.


Склад

В складі однієї порції (1 таблетка):

100 мг вітаміну В6 (піридоксину) (5 000% від добової норми)


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)