79 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Вітамін В12 1000 мкг (B12)

Вітамін В12 входить до групи необхідних поживних речовин, відомих як комплекс вітамінів групи B. Він підтримує метаболізм енергії та сприяє здоровій нервовій системі. Разом з фолієвою кислотою та вітаміном В6 він підтримує здоров'я серця, сприяючи здоровому рівню гомоцистеїну в організмі. Окрім того, B12 необхідний для нормального розвитку та регенерації еритроцитів , які допомагають доставляти кисень по всьому організму.

ЯК ПРИЙМАТИ: використовувати тільки за призначенням. Приймати по одній таблетці для розсмоктування в день. Покласти під язик і дати повільно розчинитися в роті.

Склад

В складі однієї порції (1 таблетка):

400 мкг фолієвої кислоти (100% від добової норми)

1000 мкг вітаміну В12 (16 667% від добової норми)


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)