76 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Вітамін К 100 мкг (Vitamin K) відомий своєю здатністю якісного згортання крові та участю у загоєнні ран. Також вітамін відіграє важливу роль у здоров'ї кісток.

Вітамін К - це жиророзчинний вітамін, який продукує білки для здорових кісток і нормального згортання крові. За даними Гарвардської школи громадського здоров’я, вітамін К допомагає виробляти 4 з 13 білків, необхідних для згортання крові.

Серед іншого, вітамін К позитивно впливає на мінеральну щільність кісток і зменшує ризик руйнування. Користь для здоров'я від вітаміну K включає захист від хвороб серця, раку простати та хвороби Альцгеймера.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати одну капсулу в ден, під час прийому їжі.


Склад

В складі однієї порції (1 капсула):

100мкг вітаміну К (у вигляді філлохіоніну) 125% від добової норми


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)