153 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Омега-3 (Omega-3, Premium Fish Oil) - саме омега-3 жирні кислоти найсильнышими антиоксидантами: альфа-лінолева кислота (ALA), ейкозапентаєнова кислота (EPA) та докозагексаєнова кислота (DHA). Джерелом першої є рослинні жири (ріпак, льон та соя). Двоє останніх організм споживає з рибою та морепродуктами.

ALA - незамінна, тобто така кислота, яку організм не може виготовити самостійно, тому ви повинні отримувати її з продуктів і напоїв, які споживаєте. А вже її організм може продукувати у EPA та DHA, але лише в дуже малій кількості. Тому отримання EPA та DHA з правильного раціону (та дієтичних препаратів, якщо ви приймаєте їх) - єдиний варіант отримання цих жирних кислот у достатній кількості.


Дуже корисною Омега є для спортсменів, які мають підвищений рівень фізичних навантажень. Добавка нормалізує тиск, розріджує кров, прискорює метаболізм, має протизапальні властивості, стимулює синтез білка та підвищує еластичність суглобів.


ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ:


- ефективний у боротьбі з надмірною вагою;


- запобігає передчасному старінню;


- запобігає хронічній втомі;


- зміцнює судини;


- мінімізує ризики захворювання серця.


ЯК ПРИЙМАТИ: рекомендуємо вживати по 2 капсули 1 або 2 рази на добу. Добова норма споживання риб'ячого жиру становить до 2 грамів.

Склад

В одній порції (2 капсули):

2г жирів,

2г рибного жиру,

640мг омега-3 жирних кислот,

360мг ЕРА-кислот,

240мг DHA кислот,

40мг - інших кислот.

Енергетична цінність - 20 ккал


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)