406 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

МСМ, Метилсульфонілметан, MSM 1500 mg, Puritan's Pride - біологічно активний препарат, найбагатший джерело природної сірки, зміцнює суглоби. Він володіє широким спектром цілющих властивостей і щодня готовий до забезпечення організму людини вітамінами і мінералами. Препарат здатний вивести з організму токсичні речовини і шлаки, відновлює та зміцнює сполучні тканини, такі як хрящова і кісткова. Має протизапальну і знеболюючу дію (ревматоїдний артрит) – дуже популярний серед людей різних вікових груп, особливо людей похилого віку. Беручи участь у більшості процесів, що відбуваються в організмі, метилсульфонілметан, прискорює процес загоєння ран, покращує стан після травм і операцій. Володіє поновлюючими властивостями структури кісток і м'язів, при навантаженнях опорно-рухового апарату. Однак найбільше сірка потрібна для синтезу кератину і покращує стан шкіри, нігтів, волосся. Метилсульфонілметан, бере участь в утворенні глюкозаміну і хондроїтину – дуже важливих компонентів тканини хряща, що сприяють безболісність і легкість рухів. Також бере участь у формуванні та підтримці імунної системи, допомагає виводити паразитів, ефективний при розладах шлунково-кишкового тракту. Сприяє легко і природно відновитися після фізичних навантажень.

Спосіб вживання: дорослим приймати по 1 капсулі 2 рази на день з їжею.

Інші інгредієнти: рослинна целюлоза. Містить <2%: натуральної глазурі, кремнезем, рослинний стеарат магнію.
Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)