235 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Мелатонін 1мг (Melatonin)

Мелатонін - гормон, який є біологічним годинником організму, керуючи циклами сну і неспання. Вік, повсякденний стрес та дієти - можуть вплинути на вироблення мелатоніну в організмі. Тож препарат виробництва Natrol (бренд продукування мелатоніну №1 в Америці), є допоміжним засобом для нічного сну, який ефективний у випадках безсоння. Він допомагає встановити нормальний режим сну, щоб забезпечити більш спокійний, міцний сон і покращити загальне самопочуття. Інноваційна формула продукту поступово виділяє мелатонін в організм, щоб допомогти вам спати всю ніч.

Дослідження свідчать, що 7+ годин сну сприяють покращенню здоров’я та працездатності, відіграють ключову роль у здатності вчитися, вирішувати проблеми та підтримувати здоровий розумовий кругозір.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ:

- допомагає швидше заснути

- інноваційна формула з контрольованим вивільненням

- вміст вітаміну В6 для підтримки виробництва мелатоніну

- підходить для вегетаріанців

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано вживати одну таблетку за 20 хвилин до сну.

Склад

В складі 1 порції (1 таблетка):

1мг мелатоніну

10мг вітаміну В6 (590% від добової норми)


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)