287 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Мелатонін 10мг (Advanced Sleep Melatonin)

Мелатонін природним чином виробляється організмом для управління циклами сну, але його рівновагу можна легко порушити. Тож аби якість сну була завжди під контролем - тримайте під руками мелатонін, який допоможе швидше заснути, міцно спати і прокидатися, відчуваючи себе оновленим та бадьорим.

Окрім того, продукт діє як засіб від безсоння. Він не викликає звикання, тому ви можете з упевненістю користуватися ним, коли потрібно налаштувати внутрішній годинник. Мелатонін може покращити загальний стан здоров'я, підвищити рівень працездатності та зосередженості.

Перевагою мелатоніну виробництва Natrol є двошарова оболонка таблетки, завдяки чому вивільняється початков доза мелатоніну, щоб допомогти вам швидко заснути, а потім решта, щоб допомогти вам спати протягом ночі. Підходить для вегетаріанців.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати одну таблетку за 20 хвилин перед сном. Дітям до 12 років - не рекомендовано.

Склад

В складі однієї порції (1 таблетка):

10мг мелатоніну

10мг вітаміну В6 (піридоксину) 590% від добової норми

23мг кальцію (2% від добової норми)


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)