131 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Масло чорної смородини 535мг (Black Currant Oil), яке походить з невеликих чорних ягід чагарника чорної смородини, є природним джерелом гамма-ліноленової кислоти. Вона сприяє жіночому самопочуттю та надає поживну підтримку жінкам підчас менструального періоду.

Чорна смородина має високу концентрацію антоціанів, поліфенольних речовин, антиоксидантів, вітаміну С, гамма-ліноленової кислоти (GLA). Використовують всю рослину, від листя до насіння, для багатьох функцій. Найпоширенішою формою є олія насіння чорної смородини. Вона сприяє кровотоку, зміцнює імунітет, поліпшує здоров’я очей, нирок та травлення.

Доведено, що екстракти чорної смородини зменшують фактори ризику метаболічних станів, таких як діабет 1 і 2 типу. Також продуктів містить багато вітамінів, таких як: А, В-5, В-6, В-1, Е. Найбільш важливим є вітамін С. Чорна смородина переносить у чотири рази більше вітаміну С, як апельсини, і вдвічі більше антиоксидантів, як чорниця. Організм використовує вітамін С для метаболізації білка та утворення колагену, який необхідний для догляду за шкірою та проти старіння.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати одну капсулу до семи разів на день.

Склад

В кожній порції (1 капсула):

535мг масла чорної смородини

80мг гамма-ліноленової кислоти


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)