427 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Лецитин 1200мг (Lecithin) - продукт для здоров'я мозку і нервової системи та нормальної роботи всіх клітин.

Лецитин - це з'єднання жирних кислот. Саме тому він необхідний кожній клітині всередині нашого тіла. Як ключовий компонент їх структури він попереджає втрату гнучкості клітинними мембранами. Це позитивно впливає на сполучення між клітинами і, як наслідок, безперебійну роботу організму. Коли клітини здорові, то і ймовірність захворювань і порушення їх структури під впливом вільних радикалів значно зменшується.

Основна перевага лецитину, як складової частини клітин, полягає в поліпшенні мозкової активності і, як наслідок, його когнітивних функцій. У складі продукту є холін, який сприяє виробництву ацетилхоліну. Дане з'єднання бере участь в підтримці багатьох ментальних процесів в мозку, таких як пам'ять або мислення. Також ацетилхолін сприяє нормальному сну і секреції, циркуляції гормонів. І все за рахунок здатності передавати імпульси від однієї нервової клітини до іншої.

Лецитин корисний для серця і печінки, зору - адже містить інозитол. Наше тіло використовує його для підтримки рівня холестерину і кров'яного тиску в межах норми. Це не дає утворюватися холестериновим бляшкам і підтримує прохідність всіх судин, що значно знижує ризик захворювань серця і судин. Оскільки лецитин сприяє розщепленню жиру, він попереджає розвиток захворювань печінки внаслідок накопичення жиру в її клітинах.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати по 3 гелевих капсули 1-2 рази на добу.

Склад

В складі однієї порції (3 капсули):

2,5г жирів (1г насичених, 2г поліненасичених)

3600мг соєвого лецитину (без ГМО)

540мг фосфатіділ холін


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)