54 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Комплекс вітамінів та мінералів 5г (Imun Vita Shock) - це потужний комплекс з 11 вітамінів і 3 мінералів, створений спеціально для підтримки імунітету.

Особлива увага - високому вмісту вітаміну С, який позитивно впливає на імунну систему. В кожній порції міститься 800мг аскорбіну, що становить 1000% від рекомендованої добової норми.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ:

- кожна порція укладена в зручний одноразовий пакетик

- легко приготувати освіжаючий напій, змішавши вміст пакета з 200мл води

- вітаміни та мінерали не проходили термообробку, а тому зберегли якість та ефективність

- вміст активних речовин у кожній порції - від 100 до 350% рекомендованих добових норм

КОМУ НЕОБХІДНИЙ КОМПЛЕКС ВІТА ШОК:

- у вас підвищені вимоги до фізичної та розумової працездатності

- ви схильні до ризику захворювання на грип або інші інфекційні захворювання

- ви потребуєте підвищений запас вітамінів і мінералів

Вітаміни у складі компексу:

Тіамін - сприяє енергетичному обміну, діяльності нервової та серцевої систем, розумовій активності.

Рибофлавін - сприяє енергетичному обміну, функціонуванню нервової системи, підтриманню слизової оболонки та шкіри, виробленню еритроцитів та обміну заліза, підтримці зору та захисту клітин від окислювального стресу, допомагає зменшити втому і виснаження.

Ніацин - сприяє енергетичному обміну, діяльності нервової системи та розумовій активності, підтримує нормальний стан слизових оболонок та шкіри, мінімізує виснаження.

Біотин - сприяє енергетичному обміну, діяльності нервової системи та розумовій активності, підтримує нормальний стан слизових оболонок та шкіри, активізує обмін мікроелементів.

Пантотенова кислота - сприяє енергетичному обміну, синтезу та метаболізму стероїдних гормонів, вітаміну D та деяких нейромедіаторів, сприяє зниженню втоми та активізує розумову діяльність.

Піридоксин - сприяє енергетичному обміну, обміну білка і глікогену, сприяє виробленню еритроцитів, роботі імунної системи, знижує втому та регулює гормональну активність.

Фолієва кислота - сприяє синтезу амінокислот, ціиркуляції крові та обміну гомоцистеїну, активізує розумову діяльність, підсилює імунітет та бере участь у процесі поділу клітин.

Кобаламін - сприяє енергетичному обміну, діяльності нервової та розумової систем, виробленню еритроцитів, сприяє зменшенню втоми та бере участь у процесі поділу клітин.

Вітамін С - підвищує імунітет під час і після інтенсивних фізичних навантажень, сприяє виробленню колагену для роботи судин, функції кісток і хрящів, для здорового стану ясен, зубів і шкіри, сприяє енергетичному обміну, функціонуванню нервової системи та збільшує всмоктування заліза.

Вітамін А - сприяє обміну заліза, підтримує стан слизових оболонок, шкіри та зору, сприяє оптимальній роботі імунної системи та бере участь у процесі поділу клітин.

Вітамін Е - допомагає захистити клітини від окислювального стресу.

Мінерали у складі комплексу:

Селен - сприяє підтримціздорового стану волосся і нігтів, підсилює імунітет, поліпшує діяльність щитовидної залози, сприяє захисту клітин від окислювального стресу.

Цинк - сприяє нормальному метаболізму кислот, обміну вуглеводів, жирних кислот і макроелементів, синтезу білків і метаболізму вітаміну А, синтезу ДНК. Цинк підтримує нормальний стан кісток, волосся, нігтів і шкіри сприяє підтримці нормального зору, підсилює імунітет, захищає клітини від окислювального стресу і бере участь у процесі поділу клітин.

Мідь - сприяє підтримці сполучної тканини, енергетичному обміну, здоров'ю нервової системи, нормальній пігментації волосся та шкіри, засвоєнню заліза в організмі і захисту клітин від окислювального стресу.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати 1 пакет (5г) на добу, розчинивши в 200мл води, незалежно від прийомів їжі.

Склад

В добовій порції (5г):

800мг вітаміну С (1000% від добової норми)

56мг вітаміну В3 (350% від добової норми)

30мг вітаміну Е (250% від добової норми)

15мг вітаміну В5 (250% від добової норми)

10мг цинку (100% від добової норми)

3,5мг вітаміну В6 (250% від добової норми)

3,5мг вітаміну В2 (250% від добової норми)

2,75мг вітаміну В1 (250% від добової норми)

1мг міді(100% від добової норми)

800мкг вітаміну А (100% від добової норми)

500мкг фолієвої кислоти (250% від добової норми)

175мкг біотину (350% від добової норми)

55мкг селену (100% від добової норми)

6,25мкг вітаміну В12 (250% від добової норми)


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)