294 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Карбонат кальцію 600 мг + вітамін D (Calcium Carbonate + Vitamine D)

Кальцій - основний мінерал, що відповідає за міцність кісток. Також організм використовує його для правильного скорочення м’язів і функціонування нервів. Лише дві таблетки високоефективного продукту забезпечують 120% від денної норми мінералу.

Вітамін D відомий як «сонячний вітамін», оскільки організм продукує його після перебування на сонці. Разом з тим, дуже важко отримувати достатню кількість вітаміну D з джерел їжі. Особливістю даного мікроелементу є і те, що він допомагає організму засвоювати кальцій. Кальцій потрібен для нормального розвитку та підтримки здорових зубів та кісток та допомагає підтримувати належний рівень кальцію та фосфору в крові.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати дві таблетки на добу під час прийому їжі.

Склад

В кожній порції (2 капсули):

6,25 мкг (250 МО міжнародних одиниць) вітаміну D (31% від добової норми)

1200 мг кальцію (92% від добової норми)


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)