87 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Кальцій 500 мг + вітамін D3 (Calcium 500 + D3)

Кальцій є важливим елементом для підтримки здоров'я кісток. Кальцій також підтримує м'язи і нервову систему. Вітамін D3 сприяє швидкому засвоєнню кальцію та підтримки імунної системи. Достатня кількість кальцію і вітаміну D3 в складі здорової дієти разом з фізичною активністю може знизити ризик розвитку остеопорозу в старшому віці.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ:

Якість гарантована лабораторними дослідженнями

Забезпечує міцність кісток

Додаткова порція вітаміну D допомагає підтримувати імунітет в тонусі

РЕКОМЕНДАЦІЇ: перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем (при вагітності, годівлі грудьми, планових медичних процедурах, при особливостях стану здоров'я). Припиніть використання та зверніться до лікаря, якщо виникли побічні реакції.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано 1 таблетку двічі на день під час прийому їжі.


Склад

У складі однієї порції (1 таблетка):

15 мг (600 МО) вітаміну D (як холекальциферолу)

500 мг Кальцію (як оболонка устриці)Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)