263 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Хлорофіл концентрат 50мг (Chlorophyll Concentrate)

Капсули з концентратом хлорофілу створені для внутрішньої системи освіження організму. Хлорофіл, зелений пігмент, який надає більшості рослин своє забарвлення, вважається одним із найцінніших поживних елементів. Хлорофіл виробництва Puritans Pride продукується з люцерни та очищується лабораторно, а тому відповідає найвищим стандартам досконалості.

Хлорофіл відіграє важливу роль у тому, щоб зробити рослини зеленими та здоровими. Він також має вітаміни, антиоксиданти та лікувальні властивості, які можуть принести користь вашому організму.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ:

- стимулювання імунної системи

- усунення грибка в організмі

- детоксикація крові

- очищення кишечника

- позбавлення від неприємних запахів

- енергія для організму

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати добавку один-чотири рази на день, бажано під час їжі.

РЕКОМЕНДАЦІЇ: проконсультуйтеся зі своїм лікарем, перш ніж приймати хлорофіл або будь-які інші добавки. Вони можуть спричинити небажані побічні ефекти, особливо якщо ви вже приймаєте ліки або маєте проблеми зі здоров’ям.

Склад

В кожній порції (1 капсула):

50мг хлорофільного комплексу


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)