238 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Гіалурунова кислота 100 мг (Hyaluronic Acid) - знаходиться у всіх тканинах організму, найбільше - у сполучних та хрящах, а також вона є важливою складовою суглобової (синовіальної) рідини, яка є "мастилом" для суглобів.

Гіалуронова кислота має гідрофільні властивості і затримує воду в міжклітинному просторі сполучних тканин. Нормальна кількість гіалуронової кислоти в організмі підтримує шкіру еластичною та робить її ззовні більш підтягнутою. Вона постійно генерується, розпадається на вуглекислий газ і воду і виводиться з організму. З віком, після 30-35 років в організмі поступово знижується синтез гіалуронової кислоти, а розпад прискорюється, в той же час природна деградація гіалуронової кислоти в тканинах може збільшуватися під впливом зовнішніх чинників: вірусних захворювань, ультрафіолетового опромінення (засмаги), впливу нікотину, зневоднення і тривалих фізичних навантажень. Тривала дія цих чинників призводить до передчасного пошкодження сполучних тканин суглобів і старіння шкіри.

Гіалуронова кислота - важливий компонент суглобової тканини, який впливає на їх силу, еластичність і пружність. Усі компоненти роблять даний засіб універсальним, що підтримує роботу суглобів і здоровий зовнішній вигляд шкіри. Також прийом гіалуронової кислоти допоможе відновити і підтримати пружність шкіри, зміцнити і додати еластичності зв'язкам, пзитивноо вплинути на органи зору.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати дві капсули в день, запивши достатньою кількістю води. Не перевищуйте зазначене дозування, так як це не принесе ніякої підвищеної ефективності препарату. Загальний курс прийому - півтора місяці, потім варто зробити рівнозначну перерву та повторити курс.

Склад

У складі кожної порції (1 капсула):

100 мг гіалуронової кислоти

10 мг натрію


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)