243 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Гіалуронова кислота + МСМ (метилсульфонілметан) (Hyaluronic Acid - MSM)

Гіалуронова кислота необхідна суглобам та сполучним тканинам організму, адже це - рідина, яка змащує суглоби, сприяє загоєнню тканин, сприя еластичності шкіри.

Коли в організмі відбувається природний дефіцит цинку та магнію - рівень гіалуронової кислоти падає, тож ці елементи також важливі для розвитку кісток і зміцнення імунної системи.

Крім гіалуронової кислоти, добавка від Thompson містить також метилсульфонілметан (MSM). Він забезпечує сірку для виробництва інших хімічних речовин в організмі. Вітамін С, який такж міститься у складі препарату, сприяє загальному розвитку та функціонуванні багатьох частин організму, включаючи імунітет.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати одну капсулу на добу під час прийому їжі.

Склад

В складі однієї порції (1 капсула):

50мг вітаміну С (83% від добової норми)

700мг МСМ (метилсульфонілметану)

20мг гіалуронової кислоти


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)